Targi Kariery na UJ

Termin: 01.03.2012
Miejsce: Kampus UJ, Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, ul. Gronostajowa 7
Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego, jako partner strategiczny, współorganizuje wiosenną edycję Targów Kariery, które odbędą się 1 marca 2012 po raz pierwszy, na nowo wybudowanym Kampusie UJ.

Krakowskie Targi Kariery na UJ są dla studentów i absolwentów unikalną okazją do spotkania pracodawcy twarzą w twarz, do poznania wymagań i oczekiwań pracodawcy wobec kandydatów, wreszcie do zadania każdego pytania osobom pracującym w danej organizacji.

Przez cały czas trwania targów będą organizowane mniejsze spotkania pracodawców ze studentami, które zazwyczaj dotyczą tematów związanych z efektywnym poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, jak również rozwiązywaniem problemów biznesowych.

Wszyscy studenci, którzy przyjdą na targi i wypełnią ankietę (ankieta do odbioru na stoisku recepcyjnym targów) wezmą udział w losowaniu czytnika książek - tabletu KINDLE FIRE oraz kilka dodatkowych nagród, w tym: roczna prenumerata magazynu Harvard Business Review Polska, prenumeratę miesięcznika Personelu Plus, książki ufundowane przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska oraz kursy do nauki języków firmy Techland.

Dokładny adres: Kampus UJ, Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, ul. Gronostajowa 7, Kraków
Data: 1 marca 2012 roku, godz. 10.00-16.00

Więcej informacji na stronie: www.targikariery.com
Data opublikowania: 14.02.2012