Wykład dr. Nicoli Pozzy z Uniwersytetu w Lozannie

Termin: 12.04.2012
Miejsce: sala 025, ul. Gronostajowa 3 (III Kampus UJ, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu)

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zapraszają na wykład pt.

How really inclusive is 'Hindu universalism'? Or the absence of reference to Muslim culture in the works of Tagore and Agyeya,

który wygłosi Dr Nicola Pozza z Uniwersytetu w Lozannie

Wykład odbędzie się w czwartek, 12 kwietnia 2012 r., o godz. 15.15, w sali 025, ul. Gronostajowa 3 (III Kampus UJ, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu).

Dr Nicola Pozza wygłosi wykład w języku angielskim. Będzie to siódme spotkanie z organizowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych cyklu pod tytułem: Azja Południowa: Wyzwania i perspektywy (South Asia – Challenges & perspectives), realizowanego na WSMiP w ramach projektu „Jagiellońskie Studia Kulturowe".

Cykl wykładów: „Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy" objął honorowym patronatem prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Informacja o wykładzie w pliku .doc

Data opublikowania: 06.04.2012
Osoba publikująca: Michał Olaś