Nabór wniosków: podział dotacji statutowej dla doktorantów Wydziału

Termin: 19.04.2012 - 10.05.2012
Miejsce: Dziekanat Wydziału SMiP UJ

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Dziekana WSMiP UJ do dnia 10 maja 2012 r. trwa nabór wniosków doktorantów ubiegających się o dotację statutową.

Wnioski sa przyjmowane w trzech kategoriach:

• pisanie rozprawy doktorskiej,
  • opublikowanie/pisanie artykułu w języku angielskim,
  • wyjazd z referatem na konferencję zagraniczną.
Każdy ubiegający się o dotację doktorant składa trzy dokumenty:
  • wniosek ogólny,
  • jeden z wybranych formularzy dotyczących konkretnej działalności, o której wsparcie ubiega się doktorant (rozprawa doktorska, artykuł w języku angielskim, udział w konferencji), wraz z wymaganymi załącznikami,
  • kopię Karty Osiągnięć Doktoranta (KOD), którą dany doktorant złożył rozliczając poprzedni rok akademicki (tj. 2010/2011), wraz z jej załącznikami.
Dokumenty należy składać  w Dziekanacie Wydziału SMiP UJ przy ul Gołębiej 24 w godzianach jego pracy.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 28 maja br.

UWAGA! Przed wypełnieniem formularza ogólnego oraz formularza szczegółowego prosimy uważnie zapoznać się z uchwałą ogólną Rady Wydziału oraz szczegółowymi zasadami podziału dotacji statutowej dla doktorantów. Ten ostatni dokument został zmodyfikowany w stosunku do tego, jaki obowiązywał w roku poprzednim.

Ważne dokumenty:

Data opublikowania: 19.04.2012