Podpisano list intencyjny o współpracy z Instytutem Studiów Politycznych w Belgradzie

W dniu 20 listopada 2015 roku na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ odbyło się spotkanie przedstawicieli Instytutu Studiów Politycznych w Belgradzie: Dyrektor Instytutu Studiów Politycznych w Belgradzie prof. dr Živojin Đurić, prof. dr Jovan Bazič, prof. dr Hranislav Milošević z Dziekanem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych prof. dr. hab. Bogdanem Szlachtą oraz Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej i nauki prof. dr hab. Ewą Bujwid-Kurek.

Podczas spotkania podpisano list intencyjny traktujący o wzajemnej współpracy naukowo-badawczej pomiędzy Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ a Instytutem Studiów Politycznych w Belgradzie.

Data opublikowania: 01.02.2016
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz