Monografia dr. Tomasza Wieciecha

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się najnowsza monografia dr. Tomasza Wieciecha, pracownika Katedry Konstytucjonalizmu i Ustrojów Państwowych w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, pt. "Unia w myśli politycznej Thomasa Jeffersona".

Więcej na temat tej publikacji można przeczytać na stronie Wydawnictwa

Dr Tomasz Wieciech – doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Katedrze Konstytucjonalizmu i Ustrojów Państwowych UJ. Autor monografii Ustroje federalne Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii (Kraków 2009) oraz Konwenanse konstytucyjne (Kraków 2011). Stypendysta International Centre for Jefferson Studies. Prowadził badania w ośrodkach akademickich w Szwajcarii (Uniwersytet we Fryburgu), Stanach Zjednoczonych (Uniwersytet Virginii) oraz Wielkiej Brytanii (Uniwersytet w Oksfordzie oraz Uniwersytet w Edynburgu).

Data opublikowania: 04.01.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś