वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

"Open Europe? Closed Europe?" – relacja z międzynarodowych warsztatów

W dniach 14-16 kwietnia 2016 r. odbył się w Instytucie Europeistyki UJ warsztat, którego współorganizatorem była akademicka sieć Europaeum.

Wydarzenie to nosiło tytuł "Open Europe? Closed Europe?" i jego tematem były kwestie współczesnych wyzwań stojących przed Europą.

Wśród mówców znaleźli się m.in.: dr Paul Flather (Oxford), prof. Zdzisław Mach (UJ), dr Sylva Švejdarová (Praga) i dr Rafał Trzaskowski (parlamentarzysta) oraz 21 studentów z partnerskich uniwersytetów.

Debacie akademickiej towarzyszył panel z udziałem praktyków – członków organizacji pozarządowych, wolontariuszy i fotoreportera.

Uczestników warsztatów kolacją podjął Ziyad Raoof, przedstawiciel rządu Kurdystanu oraz kierownictwo ASPIRE.

Zdjęcia: Omar Marques Photography

पब्लिश्ड डेट: २२.०४.२०१६