"Azymut Liceum" – relacja z realizacji wydziałowego programu współpracy ze szkołami średnimi

W ramach wydziałowego programu współpracy ze szkołami średnimi "Azymut Liceum" dr Krzysztof Koźbiał przeprowadził wykłady dla uczniów szkół średnich na Dolnym Śląsku. Problematyka spotkań dotyczyła mikropaństw w stosunkach międzynarodowych.

W czasie spotkań przedstawiono także ofertę studiów w Instytucie Europeistyki.

W dniu 11 kwietnia br. odbyło się spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu. Informacja na ten temat znajduje się na stronie internetowej szkoły.

12 kwietnia dr Koźbiał spotkał się natomiast z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze.

Spotkania te są kontynuacją programu promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego i jego oferty wśród uczniów szkół średnich. Jednocześnie tworzą możliwość poszerzenia wiedzy uczniów tychże szkół w zakresie problematyki badawczej podejmowanej przez pracowników naukowych Instytutu Europeistyki.

Data opublikowania: 22.04.2016
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz