O rankingach najlepszych uczelni świata – dr hab. Radosław Rybkowski dla radia TOK FM

17 sierpnia 2016 r. dr hab. Radosław Rybkowski rozmawiał z redaktorem Jakubem Janiszewskim w radiu TOK FM o najnowszych rankingach najlepszych uczelni świata.

W prowadzonej rozmowie dr hab. Radosław Rybkowski wyjaśniał niuanse międzynarodowych rankingów szkół wyższych i odpowiadał na pytanie, czy należy się przejmować najnowszą lokatą Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Dr hab. Radosław Rybkowski – kierownik Zakładu Kultury Amerykańskiej w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJSpecjalizuje się w badaniach nad przenikaniem się polityki i kultury w życiu społecznym Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jest także ekspertem w dziedzinie szkolnictwa wyższego, od stycznia 2016 roku członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej.