Trump z coraz większymi szansami na zwycięstwo? - dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ w rozmowie z Jakubem Janiszewskim z radia TOK FM

30 września 2016 r. dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ rozmawiał z Jakubem Janiszewskim z radia TOK FM na temat szans Donalda Trumpa na zwycięstwo w obecnej kampanii wyborczej w USA.

Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ – Doktor habilitowany z zakresu nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o polityce w Katedrze Amerykanistyki Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ. Od października 2016 r. pełni funkcję Prodziekana ds. dydaktycznych Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Stypendysta SYLFF (2001, Catholic University of America), prowadził badania oraz wykładał w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Irlandii, Japonii oraz Australii.

Członek Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, Polskiego Towarzystwa Stosunków Międzynarodowych, Polish Association of American Studies, a także Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia „Wiosna". Były (2007-2009) przedstawiciel Europy w Radzie Sasakawa Young Leaders' Fellowship Fund (SYLFF) w Tokio. Prezes Jagiellonian University SYLFF Fellows Association. Członek Rektorskiej Rady Funduszu „Ars Docendi" (2008-dziś).