Grant Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego dla WSMiP

Mamy przyjemność zakomunikować, że konsorcjum akademickie VNDREAM - Visegrad Network for Research, Education and Academic Mobility - koordynowane przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ wygrało konkurs i otrzymało grant Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego Joint Degree Programmes na realizację wspólnego programu studiów magisterskich: Joint Degree in International Relations „Europe in the Visegrad Perspective" Jest to pierwszy grant tego typu przyznany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

W ramach programu oferowana jest pomoc stypendialna. Najlepsi studenci przyjęci na studia otrzymają prestiżowe stypendia w wysokości 4 000 EUR rocznie. Planowane rozpoczęcie programu to 1 października 2013 roku. Nabór na studia już trwa!

Więcej informacji na temat rekrutacji, curriculum, tytułu akademickiego i pomocy stypendialnej w ramach programu można znaleźć na stronach: www.wsmip.uj.edu.pl, www.erk.uj.edu.pl, www.visegradstudies.eu

Data opublikowania: 12.06.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś