Badanie "Uczelnia Przyjazna Pracodawcom"

Szanowni Studenci i Absolwenci!

Nasza Uczelnia bierze udział w projekcie „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom" (uczelniaprzyjaznapracodawcom.pl/), którego druga edycja realizowana jest pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ważnym czynnikiem motywującym UJ do przystąpienia do Projektu jest dbałość o zapewnienie jak najlepszego przygotowania absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Jednym z elementów Projektu jest zgromadzenie opinii studentów i absolwentów uczelni wyższych na temat przebiegu studiów, uzyskanej wiedzy i umiejętności, a także możliwości zatrudnienia w trakcie i po studiach. Do badania zaproszeni zostaną także pracodawcy, którzy ocenią Wasze przygotowanie do pracy.

Prosimy zatem o poświęcenie 10 minut i wypełnienie anonimowej ankiety, dostępnej pod adresem www.badanie.uczelniaprzyjaznapracodawcom.pl/index/ankieta/college/98e?32ddc41cc8210a96b2abe95afb2f6dfb1914c/target/student.

Zachęcamy także do lektury ubiegłorocznego raportu: www.uczelniaprzyjaznapracodawcom.pl/raport-uczelnia-przyjazna-pracodawcom/.

Wszelkie pytania dotyczące tego projektu można kierować do Biura Karier UJ.

Dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu!