Pracownicy WSMiP zaproszeni do projektu Atomium Culture

Z wielką radością informujemy, że 13 pracowników naukowych naszego Wydziału zostało zaproszonych do przygotowania artykułów w ramach projektu Atomium Culture. Wśród osób zaproszonych są: Piotr Kletowski, Kinga Gajda, Łukasz Wordliczek, Hayssam Obeidat, Łukasz Kamieński, Marcin Grabowski, Rafał Wordliczek, Magdalena Góra, Zdzisław Mach, Łukasz Fyderek, Michał Wawrzonek, Artur Gruszczak, Sławomir Wyciślak.

Atomium Culture to organizacja pozarządowa powstała w 2009 roku i mająca tworzyć wspólnotę wiedzy poprzez współpracę między nauką, biznesem i mediami. Jego współinicjatorem i honorowym przewodniczącym jest Valery Giscard d'Estaing, były prezydent Francji. Ze strony polskich placówek naukowych w projekcie uczestniczy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Politechnika Warszawska.

Data opublikowania: 09.08.2012
Osoba publikująca: Michał Olaś