Festiwal Nauki z udziałem studentów naszego Wydziału – fotoreportaż

W dniach 21 – 23 maja już po raz piąty studenci naszego Wydziału uczestniczyli w Festiwalu Nauki w Krakowie. W tym roku hasłem przewodnim było „Oświeć się".

Przez trzy dni studenci wszystkich jednostek naszego Wydziału opowiadali o swoich pasjach, opisywali jak wyglądają realizowane u nas studia i zachęcali do rozmowy oraz do zapoznania się z pracami naukowymi naszych akademików.

W ramach corocznego Festiwalu Nauki pokazywaliśmy jak różnorodne i ciekawe są studia prowadzone na naszym Wydziale – wszak uczmy rozumieć cały świat!

Prezentacje i spotkania z gośćmi rozpoczęli studenci Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Instytutu Rosji i Europy Wschodniej UJ oraz Instytutu Europeistyki UJ.

Kolejny dzień należał do Koła Naukowego Studiów Latynoamerykańskich UJ, Koła Naukowego Amerykanistów UJ (oba z Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ) oraz Koła Naukowego Studentów Ukrainoznawstwa „Wernyhora" UJ.

Ostatniego dnia nasz Wydział reprezentowali studenci i pracownicy Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ oraz studenci Instytutu Konfucjusza UJ.

Zapraszamy do galerii.

Opracowała: dr Marta Kania