Hillary Clinton zmiażdżyła Donalda Trumpa w krakowskim "Żaczku"

13.11.2016
Gdyby amerykańskie wybory prezydenckie rozstrzygnąć miało głosowanie podczas nocy wyborczej studentów amerykanistyki UJ, z miażdżącą przewagą wygrałaby je kandydatka partii demokratycznej.

O przełomowych momentach w kampanii - dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ dla portalu Interia

13.11.2016
9 listopada 2016 r. dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ rozmawiał z Aleksandrą Gieracką z portalu Interia na temat przełomowych momentów kampanii wyborczej w USA.

I Turniej Futsalu o Puchar WSMiP

13.11.2016
W dniu 6 listopada odbył się I Turniej Futsalowy o Puchar Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, zorganizowany przez Samorząd Studentów WSMiP oraz władze wydziału. W turnieju wzięło udział pięć drużyn studenckich oraz zespół pracowników naukowych z poszczególnych jednostek Wydziału. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ Prof. dr hab. Zdzisław Mach.

09.11.2016 dyżur Prodziekana ds. dydaktycznych jest odwołany

08.11.2016
W dniu 9 listopada (środa), Pan Prodziekan ds. dydaktycznych dr hab. Paweł Laidler prof. UJ odwołuje swój dyżur.

02.11.2016 Dziekan Wydziału prof. dr hab. Zdzisław Mach odwołuje swój dyżur.

31.10.2016
Dyżur Dziekana Wydziału prof. dr hab. Zdzisława Macha w dniu 2 listopada zostaje odwołany z powodu wyjazdu służbowego.