Ogłoszenia

"Junkie jihadis and the narcotic ways of war" – dr hab. Łukasz Kamieński dla anglojęzycznego magazynu "Aeon"

05.05.2016
3 maja 2016 r. w anglojęzycznym magazynie "Aeon" ukazał się tekst dr. hab. Łukasza Kamieńskiego pt. "Junkie jihadis and the narcotic ways of war". Artykuł dotyczy stosowania środków psychoaktywnych przez współczesnych terrorystów oraz dżihadystów

"Europejska polityka wielokulturowości" – nagranie z debaty WSMiP UJ

29.04.2016
Uprzejmie informujemy, że na stronie naszego Wydziału w serwisie YouTube udostępnione zostało nagranie zawierające fragmenty debaty "Europejska polityka wielokulturowości" zorganizowanej 15 marca 2016 r

O projekcie tzw. ustawy antyterrorystycznej – dr hab. Aleksander Głogowski dla portalu Biznes Alert

29.04.2016
25 kwietnia 2016 r. na stronach prowadzonego przez Instytut Jagielloński portalu Biznes Alert ukazała się analiza dr. hab. Aleksandra Głogowskiego pt. "Projekt ustawy antyterrorystycznej jest zbyt umiarkowany"

"Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu" – II etap konkurs organizowanego przez nasz Wydział

29.04.2016
Gratulując dostania się do II etapu konkursu Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu organizowanego przez WSMiP, prezentujemy harmonogram finałowego dnia (16 maja br.)
news

"Australia's Foreign Policy Dilemma: China, the US, or Both?" – relacja z wykładu prof. Marka Beesona (Uniwersytet Zachodniej Australii)

03.05.2016
8 kwietnia 2016 r. w Librarii Collegium Maius odbył się wykład prof. Marka Beesona z Uniwersytetu Zachodniej Australii. Prelekcja, zatytułowana "Australia's Foreign Policy Dilemma: China, the US, or Both?"