Zmarł dr hab. Jacek Czajowski

15.11.2015
Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 21 sierpnia 2015 r. zmarł w Krakowie dr hab. Jacek Czajowski, emerytowany profesor nadzwyczajny w Katedrze Prawa Ustrojowego Porównawczego na Wydziale Prawa i Administracji UJ

O wizycie prezydenta Rosji na Krymie i reakcji Ukrainy - dr Piotr Bajor w artykule dla "Nowej Europie Wschodniej"

15.09.2015
W dniu 21 sierpnia br. na portalu dwumiesięcznika "Nowa Europa Wschodnia" ukazał się artykuł dr. Piotra Bajora pt. „Prezydencka inspekcja"

Specjalny numer pisma "Politeja" poświęcony współczesnej Ukrainie

30.10.2015
Jest nam miło poinformować, że na rynku wydawniczym ukazał się najnowszy, specjalny numer tematyczny pisma naukowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych "Politeja", który poświęcony został problematyce współczesnej Ukrainy

O walkach we wschodniej Ukrainie i relacjach z Rosją - dr Piotr Bajor w artykule dla "Nowej Europy Wschodniej"

25.08.2015
W dniu 13 sierpnia 2015 r. na portalu dwumiesięcznika "Nowa Europa Wschodnia" ukazał się artykuł dr. Piotra Bajora pt. "Na froncie bez zmian"

Trwa rekrutacja na wybrane kierunki studiów na naszym Wydziale – zapraszamy!

15.11.2015
Trwa rekrutacja na szereg kierunków prowadzonych w języku polskim na naszym Wydziale. Oferujemy studia I stopnia (stacjonarne) na kierunkach: