Ogłoszenia

21.05.2020
22 kwietnia 2020 r. dr Marcin Galent był gościem Radia Kraków. Tematem rozmowy w audycji "Polityka dla dorosłych" była polityka Wielkiej Brytanii w kontekście pandemii.
więcej o Polityka brytyjska w czasie zarazy - dr Marcin Galent dla Radia Kraków (22 kwietnia 2020)

ISAD Welcomes New Students!

więcej o ISAD Welcomes New Students!

IV numer czasopisma "Teoria Polityki"

15.05.2020
Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się IV numer międzynarodowego czasopisma TEORIA POLITYKI. Jednostką odpowiedzialną za numer był Zakład Teorii Polityki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Redaktorami prowadzącymi tomu są Zbigniew Blok i Małgorzata Kołodziejczak. Tematem wiodącym IV numeru czasopisma jest tematyka interpretacjonistycznej teorii polityki.
więcej o IV numer czasopisma "Teoria Polityki"

14.05.2020
więcej o Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej o czynnościach wyborczych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Do studentów