Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

kwiecień 2024

20240424
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Konferencja „Nueva era latinoamericana – Ameryka Łacińska i świat”

Data: 24.04.2024 - 25.04.2024
Miejsce: Budynek Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, ul. Reymonta 4 oraz platforma MS Teams
Organizator: Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych oraz Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich
Kontakt: Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich, kolo.latino@gmail.com
Witryna internetowa wydarzenia: https://fb.me/e/1Ol319Vjo

Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich oraz Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych serdecznie zapraszają na Dni Kultury Latynoamerykańskiej i konferencję studencko-ekspercką pt. „Nueva era latinoamericana – Ameryka Łacińska i świat”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2024 roku w budynku WSMiP przy ulicy Reymonta 4 w Krakowie i będzie miało charakter hybrydowy.

Konferencja będzie poświęcona aktualnym interesom oraz wyzwaniom, przed którymi stoją państwa regionu. Kryzysy ekonomiczne, zmiany rządów, konflikty na świecie oraz postępujące zmiany klimatyczne to tylko przykłady zagadnień kształtujących obecnie region Ameryki Łacińskiej. Wydarzenie będzie także polem do rozmów o stosunkach między państwami  latynoamerykańskimi, a innymi obszarami świata.

Dodatkowe informacje, w tym program konferencji, będą zamieszczane na stronie na Facebooku Koła Naukowego Studiów Latynoamerykańskich oraz bezpośrednio w wydarzeniu.
baner konferencji studencko-eksperckiej pt. „Nueva era latinoamericana – Ameryka Łacińska i świat” w ramach Dni Kultury Latynoamerykańskiej