Zaproszenie na przedstawienie Klubu Miłośników Teatru Koreańskiego pt. „Opowieść o Simcheong"

Serdecznie zapraszamy na drugie przedstawienie Klubu Miłośników Teatru Koreańskiego działającego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ w ramach projektu SEED Program for Korean Studies. Spektakl powstał na bazie klasycznego koreańskiego utworu literackiego pt. „Opowieść o Simcheong”. Pokaz odbędzie się w czwartek 6 czerwca 2024 roku o godzinie 18.00 w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego przy ul. Grzegórzeckiej 24. Będzie nam niezmiernie miło móc podzielić się artystyczną działalnością studentów IBiDW Uniwersytetu Jagiellońskiego i uczniów VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego.

Wstęp na przedstawienie jest wolny!

Opowieść o Simcheong