Zaproszenie na seminarium „A Second Trump Administration's Impact on U.S. Eurasian Alliances”

Z radością informujemy, że 10 czerwca nasi studenci będą mieli okazję wziąć udział w gościnnym seminarium „A Second Trump Administration's Impact on U.S. Eurasian Alliances”, którego głównym gościem będzie prof. William Tow z Australian National University!

Seminarium jest współorganizowane przez CISAD, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Inni prelegenci to:

• Dyrektor CISAD prof. Marcin Grabowski
  • Prof. Jakub Zajączkowski (Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW)
  • Prof. Saroj Kumar Aryal (Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW)

Seminarium odbędzie się 10 czerwca o godzinie 12:00 w kampusie Reymonta 4, sala 408.

seminarium gościnne william tow