Webinarium dla aplikantów ISAD i IR-PUB

Z radością informujemy, że w związku ze zbliżającym się terminem składania aplikacji na studia magisterskie, 13 czerwca organizujemy internetowe seminarium internetowe dla naszych kandydatów! Webinar będzie idealną okazją do zadania pytań odnośnie procesu aplikacyjnego na studia magisterskie International Security and Development (ISAD) oraz International Relations and Public Diplomacy (IR-PUB). Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z dyrektorem CISAD, prof. Marcinem Grabowskim, a także dwoma specjalistami ds. rekrutacji i przedstawicielem obecnych studentów. Będzie także możliwość zadawania pytań dotyczących procesu aplikacyjnego i życia studenckiego w Krakowie.

Webinar zaadresowany jest dla aplikantów zainteresowanych studiami na poziomie magisterskim w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, na programach International Relations and Public Diplomacy (IR-PUB) oraz International Security and Development (ISAD).

Prosimy o wcześniejszą rejestrację na webinar. Link tutaj.

webinar 13.06.2024