European Consortium for Political Research: 2010 deadlines and events

Ogólnopolski konkurs na najlepszy esej z zakresu stosunków międzynarodowych dla doktorantów

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego ogłasza ogólnopolski konkurs na najlepszy esej z zakresu stosunków międzynarodowych dla doktorantów polskich uczelni

Sciex-NMSch: program wymiany naukowej między Szwajcarią a nowymi państwami - nowy konkurs

Sciex-NMSch Program wymiany naukowej miedzy Szwajcaria a nowymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej ogłasza otwarty nabór wniosków. Fundusz Stypendialny zostal uruchomiony w 2009 r. w ramach Programu wymiany naukowej miedzy Szwajcarią a nowymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej - Sciex-NMSch na lata 2009-2016.

Nowa strona internetowa Wydziału już działa!

Dnia 12 stycznia 2009 roku została uruchomiona nowa strona internetowa Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Otwarte Seminarium Instytutu Studiów Regionalnych w 2010

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na otwarte cykliczne seminaria organizowane w Instytucie Studiów Regionalnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgodnie z przyjętą formułą funkcjonowania Instytutu, spotkania będą miały charakter interdyscyplinarny. W tym roku planowane jest pięć spotkań, które będą odbywać się co dwa miesiące we wtorki o godzinie 15.00 w sali 043 przy ul. Gronostajowej 3 (Kampus UJ)