Nowości wydawnicze

Girls in Contemporary Vampire Fiction - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

24.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Palgrave Macmillan ukazała się książka autorstwa Agnieszki Stasiewicz-Bieńkowskiej pt. "Girls in Contemporary Vampire Fiction"

W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

21.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka autorstwa Justyny Budzik pt. "W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton"

Detencja cudzoziemców w Polsce: perspektywa teoretyczno-metodologiczna - nowa publikacja współautorstwa pracownika naszego Wydziału

17.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Zakład Wydawniczy Nomos ukazała się książka autorstwa Dariusza Niedźwiedzkiego i Jacka Schmidta pt. "Detencja cudzoziemców w Polsce: perspektywa teoretyczno-metodologiczna"

Bezpieczeństwo międzynarodowe Aspekty metodologiczne i systemowe - nowa publikacja pod redakcją pracownika naszego Wydziału

13.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka pod redakcją Piotra Bajora pt. "Bezpieczeństwo międzynarodowe Aspekty metodologiczne i systemowe"

Ruchy miejskie w Polsce - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

28.04.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Zakładu Wydawniczego NOMOS ukazała się książka autorstwa Pawła Kubickiego pt. "Ruchy miejskie w Polsce"