मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Aktualności

Nabór wniosków o przyznanie środków w ramach dotacji na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych ogłasza nadzwyczajny nabór wniosków o przyznanie środków w ramach dotacji na działalność statutową na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich.

VII Międzynarodowa Szkoła Letnia - Nauczanie o Holokauście

W dniach 2 – 8 lipca br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się siódma edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście.
wykład

Wykład JE Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Ambasada USA w Warszawie i Konsulat Generalny USA w Krakowie zapraszają na wykład JE Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina: US and Poland. A Partnership for the 21st Century
wykład

Inauguracja cyklu wykładów "Jagiellońskie spotkania dyplomatyczne"

W dniu 15 października 2012 roku na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zainaugurowany został cykl wykładów „Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne". Gościem pierwszego spotkania była JE Ambasador Republiki Indii w Polsce i na Litwie, pani Monika Kapil Mohta.

Ostatnie dni rekrutacji na studia w Londynie

Uprzejmie informujemy, że do 17 października trwa rekrutacja na studia w Londynie w Polskim Ośrodku Naukowym UJ, którego partnerem jest WSMiP UJ.