Rozpoczęcie Spinaker Complexity Summer School organizowanej przez Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

W dniu 3 lipca rozpoczęła się Spinaker Complexity Summer School organizowana przez Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju (CISAD). Szkołę oficjalnie otworzyli Dziekan Wydziału, dr hab. Paweł Laidler, prof UJ, oraz Dyrektor CISAD dr hab. Marcin Grabowski.

Uczestników czekają dwa tygodnie (03-14 lipca) wykładów i seminariów w ramach projektu: 'Methods, Theories and Realities: System Transformation in the Complex Perspective'

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz CISAD serdecznie witają studentów z całego świata. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w szkole letniej bedzie dla nich wspaniałym przeżyciem.

Wszystkie zajęcia w ramach szkoły prowadzone są przez uznanych wykładowców, którzy zgłębią wraz z jej uczestnikami problematykę złożoności współczesnego środowiska międzynarodowego, zarówno od strony teoretycznej, jak i empirycznej.