News and events

17.11.2022
więcej o NAWA Chair Days Observing Complexity in Turbulent Times Roundtable on “Small States and Great Powers”

15.11.2022
więcej o Wykład Prezydent IPSA Profesor Dianne Pinderhughes (University of Notre Dame) w ramach projektu Polimpact – Społeczne znaczenie i wpływ politologii

08.11.2022
więcej o Pracownik naszego Wydziału członkiem Zarządu Central and Eastern European International Studies Association (CEEISA)

27.10.2022
więcej o Relacja z konferencji Horizon Europe Week conference "China and Europe at the Edge of Chaos? Trends, Frameworks, Challenges"

Jean Monnet Grant dla Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

24.10.2022
Z dumą ogłaszamy, że Profesor Viktoriya Voytsekhovska, który realizuje grant ID.UJ w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju pod opieką Profesora Marcina Grabowskiego, została nominowanego do grantu Jeana Monnet jako jeden z partnerów projektu.
więcej o Jean Monnet Grant dla Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju