News and events

Building a Culture of Peace Program

11.09.2017
The Faculty of Political and International Studies is pleased to invite everyone to the International Peace Program.
więcej o Building a Culture of Peace Program

Incoming students

więcej o Incoming students

31.08.2017
W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych relacjami między Europą a Chinami na międzynarodowe sympozjum "In Search for EU-China Synergies: 16+1 and Belt & Road Initiative"
więcej o Międzynarodowe sympozjum pt.: "In Search for EU-China Synergies: 16+1 and Belt & Road Initiative"
Intensywny Program Euroculture 2017

25.07.2017
W dniach 25.06.-02.07. 2017 w Krakowie odbył się "Intensywny Program" będący częścią programu studiów magisterskich Erasmus Mundus MA in Euroculture. Współorganizatorami wydarzenia były: Instytut Europeistyki UJ oraz Uniwersytet w Strasburgu.
więcej o Intensywny Program Euroculture 2017

12.07.2017
Miło nam poinformować, że trzy z naszych międzynarodowych, anglojęzycznych programów studiów magisterskich prowadzonych w Instytucie Europeistyki UJ, zostały wybrane w prestiżowym konkursie na finansowanie Erasmus Mundus Joint Master Degrees ogłoszonym przez Komisję Europejską (konkurs numer: EAC/A03/2016 2017_EMJMD)
więcej o Instytut Europeistyki UJ otrzymał finansowanie z Komisji Europejskiej na trzy programy konsorcyjnych studiów magisterskich - Erasmus Mundus Joint Master Degrees