News and events

06.02.2018
W dniu 6 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbył się pierwszy finał debat oksfordzkich organizowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce w ramach projektu Team Europe & the art of debate. Teza debaty brzmiała: Brexit to realna szansa na wzmocnienie Unii Europejskiej.
więcej o Studenci kierowani przez prof. Janusza Węca wygrali finał debat oksfordzkich organizowany przez Komisję Europejską

Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum

13.04.2017
Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum, które w 2017 roku odbędzie się pod tytułem “DEFENDING THE WESTERN TRADITION OF LIBERTY UNDER LAW”
więcej o Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum

JAGIMUN 2017

04.04.2017
Jagiellonian University International Model United Nations (JAGIMUN) held its second session from Friday, March 24 to Sunday, March 26, 2017 in the city of Krakow, Poland.
więcej o JAGIMUN 2017

Global Politics Workshop

26.03.2017
Wszystkich doktorantów WSMiP zapraszamy do udziału w warsztatach dotyczących m.in. problematyki metodologii, organizowanych przez konsorcjum uczelni partnerskich, które odbędą się we Lwowie w dniach 26 kwietnia-4 maja 2017 roku.
więcej o Global Politics Workshop

Zapraszamy do aplikacji na warsztat sieci Europaeum w Oxfordzie

15.03.2017
Zapraszamy do aplikacji na warsztat sieci Europaeum w Oxfordzie w dniach 20-22.04.2017 pt. "500 years after Gutenberg - religion, conflict, secularism, and tolerance".
więcej o Zapraszamy do aplikacji na warsztat sieci Europaeum w Oxfordzie