Nowości wydawnicze

Rakowiecka w remoncie - nowa publikacja pracownika naszego Wydziału

31.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka Arkadiusza Nyzio pt. „Rakowiecka w remoncie. Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski w latach 1989–1993"

Systemy bezpieczeństwa: wymiar lokalny i państwowy - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

28.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod redakcją Artura Gruszczaka i Piotra Bajora pt. "Systemy bezpieczeństwa: wymiar lokalny i państwowy"

Girls in Contemporary Vampire Fiction - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

24.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Palgrave Macmillan ukazała się książka autorstwa Agnieszki Stasiewicz-Bieńkowskiej pt. "Girls in Contemporary Vampire Fiction"

W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

21.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka autorstwa Justyny Budzik pt. "W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton"

Detencja cudzoziemców w Polsce: perspektywa teoretyczno-metodologiczna - nowa publikacja współautorstwa pracownika naszego Wydziału

17.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Zakład Wydawniczy Nomos ukazała się książka autorstwa Dariusza Niedźwiedzkiego i Jacka Schmidta pt. "Detencja cudzoziemców w Polsce: perspektywa teoretyczno-metodologiczna"