Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2012/2013

W dniu 24 września 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2012/2013 z udziałem JM Rektora UJ – prof. dra hab. med. Wojciecha Nowaka.

Wywiad prof. Bujwid-Kurek z INPiSM UJ dla Gazety Krakowskiej

Prof. dr hab. Ewa Bujwid-Kurek z Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międynarodowych UJ udzieliła dla Gazety Krakowskiej wywiadu, w którym oceniła szanse absolwentów nauk politycznych na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do lektury

Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ ma zaszczyt zaprosić na Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocję Absolwentów oraz powitanie Nowych Studentów, które odbędzie się w dniu 13 października 2014 r. Wydarzenie zaszczyci swoją obecnością JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego – prof. dr hab. med. Wojciech Nowak

Wyróżnienie Ministra Spraw Zagranicznych dla absolwenta "Stosunków międzynarodowych"

Z przyjemnością informujemy, że Pan Magister Andrzej Pawłowski otrzymał wyróżnienie w 25. jubileuszowej edycji konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Znalazł się w gronie czterech laureatów wyłonionych przez komitet nagrody ministra spośród 44 osób, które zgłosiły prace magisterskie do konkursu.

Dyżury dziekanów w okresie wakacyjnym

Uprzejmie informujemy, iż w miesiącach wakacyjnych zmienią się godziny dużurów Dziekana WSMiP, a także Prodziekana ds. finansowych oraz Prodziekana ds. dydaktycznych. Zaktualizowany wykaz dyżurów w miesiącu sierpniu prezentujemy poniżej: