wykład

Cykl wykładów pt. "Azja Południowa: wyzwania i perspektywy"

W roku akademickim 2011/2012 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych zainicjowany zostanie cykl wykładów pod tytułem: Azja Południowa: wyzwania i perspektywy (South Asia - Challenges & Perspectives). Wykłady odbywać się będą w ramach realizowanego na WSMiP projektu „JAGIELLOŃSKIE STUDIA KULTUROWE", a inicjatywa towarzyszy tworzeniu ośrodka STUDIÓW NAD AZJĄ POŁUDNIOWĄ, powstającego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Nowe studia: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne

Gorąco zachęcamy do obejrzenia spotu promującego nowe studia na naszym Wydziale: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne!

Rekrutacja na podyplomowe studia: "Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne w UE i NATO" (do 09.10.2011 r.)

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką dotyczącej rekrutacji na podyplomowe studia: "Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne w UE i NATO". Rekrutacja trwa do 9 października 2011 r.

Program uroczystego zakonczenia studiów magisterskich i promocji Absolwentów WSMiP UJ

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz zapoznania się z programem uroczystego zakonczenia studiów magisterskich i promocji Absolwentów Wydziału Studiów Miedzynarodowych i Politycznych UJ - 28 wrzesnia 2011 r. z udziałem Prorektora UJ ds. dydaktyki - prof. dra hab. Andrzeja Mani

Wyniki podziału dotacji statutowej (DS) dla młodych pracowników nauki oraz doktorantów

Uprzejmie informujemy, że są już dostępne wyniki podziału dotacji statutowej (DS) dla młodych pracowników nauki poniżej 35. roku życia oraz uczestników uczestników studiów doktoranckich.