Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Inauguracja działalności Polskiego Ośrodka Naukowego UJ w Londynie

14 października odbyła się w Ognisku Polskim konferencja będąca symbolicznym oraz intelektualnym zapoczątkowaniem działalności Polskiego Ośrodka Naukowego UJ.

Godziny dziekańskie

W dniu 26 listopada będą obowiązywały godziny dziekańskie dla studentów na wszystkie zajęcia prowadzone w Przegorzałach oraz dzień wolny od pracy dla pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych Instytutu Europeistyki.

Dotacja statutowa dla doktorantów WSMiP - wyniki

Na posiedzeniu w dniu 12 listopada 2012 r. Komisja rozpatrująca wnioski uczestników studiów doktoranckich na WSMiP w sprawie dotacji na badania naukowe dokonała podziału środków w ramach nadzwyczajnej edycji konkursu

Wykład JE Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina

23 października 2012 roku, w Auli Collegium Novum, odbył się wykład JE Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina, zorganizowany przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie we współpracy z Ambasadą USA w Warszawie oraz Konsulatem Generalnym USA w Krakowie.
wykład

Debaty konfucjańskie: muzułmanie w Chinach

16 listopada 2012 roku o godz. 17:00 Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" zaprasza na debatę poświęconą chińskim muzułmanom. Prelegentami będą cenieni specjaliści: prof. Raphael Israeli z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, dr Włodzimierz Cieciura z Uniwersytetu Warszawskiego oraz dr Ivo Spira z Uniwersytetu w Oslo.