Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Wydział SMiP UJ w Excellence Group prestiżowego rankingu

06.05.2011
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, jako jedyny z Polski w dyscyplinie nauki o polityce, zakwalifikował się do prestiżowej Excellence Group w rankingu sporządzanym przez niemieckie Centrum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE).
Читать еще o Wydział SMiP UJ w Excellence Group prestiżowego rankingu

06.05.2011
Читать еще o Lista przedstawicieli doktorantów uczestniczących w sporządzaniu list rankingowych do stypendium doktoranckiego na rok akademicki 2010/2011

Program wrześniowego pożegnania absolwentów Wydziału

06.05.2011
Program wrześniowego pożegnania absolentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ
Читать еще o Program wrześniowego pożegnania absolwentów Wydziału

NOWY KIERUEK STUDIÓW – BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

06.05.2011
Z przyjemnością informujemy Państwa, że od roku akademickiego 2010/2011, odpowiadając na potrzeby zarówno maturzystów, jak i pracodawców, szczególnie ze sfery publicznej (administracja rządowa, samorządowa, organy przestrzegania prawa, ale też podmioty gospodarcze) Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na nowy kierunek studiów „Bezpieczeństwo narodowe”
Читать еще o NOWY KIERUEK STUDIÓW – BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

Konsultacje dla kandydatów na studia: kwiecień-czerwiec!

06.05.2011
Masz wątpliwości? Chcesz się upewnić? Zapraszamy na specjalne konsultacje dla osób zainteresowanych studiami na naszym Wydziale (Rynek Główny 34, sala nr 9, II piętro): poniedziałek: godz. 15.00-17.00; środa: godz. 17.00-19.00
Читать еще o Konsultacje dla kandydatów na studia: kwiecień-czerwiec!