Skip to main content

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Weekendowe warsztaty metodologiczne dla Studentów i Studentek WSMiP

Zapraszamy studentki i studentów WSMiP do udziału w weekendowych warsztatach metodologicznych organizowanych w ramach programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych i Wydziałową Radę Samorządu Studentów WSMiP.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów i studentek studiów licencjackich lub magisterskich prowadzonych na WSMiP, chcących zwiększyć swoje kompetencje badawcze i metodologiczne.

Warsztaty odbędą się w formule stacjonarnej w dniach 26-27 kwietnia 2024 r. (piątek-sobota) w sali 408 (IV piętro) budynku WSMiP przy ul. Reymonta 4. Szczegółowy program warsztatów znajduje się w załączniku. 

Zgłoszenia należy przesłać poprzez formularz dostępny na stronie https://forms.office.com/e/RZeNhnq0Hw  do dnia 22 kwietnia 2024 r.

Liczba dostępnych miejsc wynosi 15. Osoby uczestniczące wybrane zostaną na podstawie merytorycznej oceny przesłanego zgłoszenia. W przypadku dużego zainteresowania udziałem w warsztatach, zorganizowane zostaną kolejne edycje.

 

Serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. 

warsztaty metodologiczne dla studentów

Файлы для скачивания
docx
Regulamin
docx
Program warsztatów