Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Praktyki podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy

Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy zaprasza studentów UJ do odbycia praktyki podczas tegorocznej edycji Forum (Krynica, 4-6 września 2012).
wykład

Wykład dr. Nicoli Pozzy z Uniwersytetu w Lozannie

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zapraszają na wykład pt. How really inclusive is 'Hindu universalism'? Or the absence of reference to Muslim culture in the works of Tagore and Agyeya, który wygłosi Dr Nicola Pozza z Uniwersytetu w Lozannie

Życzenia z okazji Świąt

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania serdeczne życzenia składają wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych członkowie kolegium dziekańskiego
wykład

Wykład Carmen Brandt z Martin Luther University Halle-Wittenberg oraz Nasimula Ahsana, głównego rzecznika INCIDIN, bagladeskiej organizacji badawczo-pomocowej

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zapraszają na piąte i szóste spotkanie w ramach cyklu wykładów Azja Południowa: Wyzwania i perspektywy (South Asia – Challenges & Perspectives)

How to build an IR theory? - I Warsztaty PTSM

W dniach 18-19 września PTSM Oddział Warszawa oraz ISM UW organizują prestiżowy warsztat dla młodych doktorów i doktorantów zatytułowany "How to build an IR theory". Warsztat poprowadzi profesor Aarhus University w Danii Knud Erik Jorgensen, wybitny znawca teorii stosunków międzynarodowych i autor znanych na świecie publikacji (w tym pracy "International Relations Theory").