网页内容展示 网页内容展示

路径导航 路径导航

网页内容展示 网页内容展示

Zapraszamy do aplikowania na studencki wyjazd studyjny do Warszawy

Serdecznie zachęcamy do aplikowania na wyjazd studyjny dla studentów i studentek do Warszawy realizowany w ramac programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

W programie wizyty zaplanowany został udział w Dniu Służby Zagranicznej RP, spotkania w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polse oraz w instytucjach związanych z problematyką studiów prowadzonych na naszym Wydziale.

W trakcie wyjazdu zorganizowane zostaną również warsztaty poświęcone problematyce protokołu dyplomatycznego.

Kto może aplikować o wyjazd?

Wyjazd studyjny jest przeznaczony dla studentów i studentek posiadających obywatelstwo polskie, ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich, którzy przygotowują prace dyplomowe poświęcone problematyce międzynarodowej i współczesnej dyplomacji.

Liczba miejsc: 12 osób.

Wyjazd zaplanowany jest w dniach 17-18 listopada 2023 r. (piątek-sobota)

Jak przesłać zgłoszenie?

Zgłoszenie należy przesłać poprzez formularz dostępny na stronie: https://forms.office.com/e/R9HAUtgNYm

Termin zgłoszeń upływa w dniu 3 listopada br.

Uczestnicy wyjazdu wybrani zostaną na podstawie oceny przesłanego zgłoszenia pod względem merytorycznym oraz tematyki przygotowywanej pracy licencjackiej lub magisterskiej.

Regulamin wyjazdu znajduje się poniżej.

资料下载