网页内容展示 网页内容展示

Nowości wydawnicze

Quid Pro Quo. The Effect of Issue Linkage on Member States” Bargaining Success in European Union Lawmaking – nowy artykuł pracownika naszego Wydziału

24.06.2022
Informujemy, że w czasopiśmie „Journal of Common Market Studies” ukazał się artykuł dr. Adama Kirpszy, pracownika Katedry Studiów nad Procesami Integracyjnymi.

"Sinology during the Cold War" - nowa publikacja współredagowana przez pracowniczkę naszego Wydziału

06.06.2022
Informujemy, że nakładem wydawnictwa Routledge ukazała się monografia wieloautorska "Sinology during the Cold War", współredagowana przez dr Antoninę Łuszczykiewicz z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu

Civil-Military Cooperation in International Interventions. The Role of Soldiers - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

05.04.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Routledge ukazała się monografia pt. „Civil-Military Cooperation in International Interventions. The Role of Soldiers” autorstwa Agaty Mazurkiewicz.

Nowa książka dr. hab. Piotra Borowca, prof. UJ pt. An Abandoned Past: The End of Post-Communism in Poland

23.03.2022
Monografia Piotra Borowca pt. An Abandoned Past: The End of Post-Communism in Poland została wydana przez Wydawnictwo Peter Lang w serii „Studies in Political Transition”, której opiekunem jest prof. Klaus Bachmann.

Kraj Srebrnej Rzeki. Argentyna od spotkania światów do czasów współczesnych - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

21.02.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Universitas ukazała się publikacja pt.: „Kraj Srebrnej Rzeki. Argentyna od spotkania światów do czasów współczesnych” autorstwa Magdaleny Lisińskiej. Książka wydana została w serii „Studia Latynoamerykańskie Uniwersytetu Jagiellońskiego”.