Ogłoszenia

Nowa publikacja pracowników Wydziału pt. "Europe in the Visegrad Perspective. On-line Reader"

30.10.2015
Pod redakcją dra Grzegorza Pożarlika z Instytutu Europeistyki UJ ukazał się podręcznik zatytułowany "Joint Second Cycle Degree in International Relations: Europe in the Visegrad Perspective. On-line Reader"

Wykłady Jagiellońskie w Londynie – relacja

15.11.2015
W tym roku odbył się w Londynie kolejny cykl Wykładów Jagiellońskich. Wydarzenie to zostało zrealizowane w ramach projektu pt. „Polski Parlamentaryzm i Tradycje Demokratyczne"

Dyskusja pt. "II RP - czy to się mogło udać?" - relacja

15.11.2015
Dnia 18 listopada 2014 r. w sali nr 30 Collegium Novum UJ odbyła się debata pt. "II RP - czy to się mogło udać?" - drugie spotkanie z cyklu "Czas na II RP"

Konferencja pt. "Monarchia. Alternatywa - mit - anachronizm"

15.11.2015
W dniu 20 listopada 2014 r. odbyła się konferencja naukowa pt. "Monarchia. Alternatywa - mit - anachronizm". Jej organizatorem był Instytut Studiów Międzykulturowych UJ. Konferencję otworzyła Pani Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej i nauki Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ prof. dr hab. Ewa Bujwid-Kurek

Nowa publikacja pracownika Wydziału o przyszłości amerykańskiego żołnierza

30.10.2015
Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w serii MOMENTUM ukazała się książka dra Łukasza Kamieńskiego pt. „Nowy wspaniały żołnierz. Rewolucja biotechnologiczna i wojna w XXI wieku"