Ogłoszenia

14.08.2020
więcej o "Global and Local Conspiracy Theories in Poland in the Time of COVID 19" dr hab. Franciszka Czecha i dr. Pawła Ścigaja na blogu LSE IDEAS Ratiu Forum

09.08.2020
więcej o Pierwsze rekomendacje dla władz centralnych i samorządowych z badania pt.: Miejska „tarcza antykryzysowa” wobec środowisk artystyczno-kulturalnych

Seria analiz Katedry Bezpieczeństwa Narodowego – COVID-19

06.08.2020
więcej o Seria analiz Katedry Bezpieczeństwa Narodowego – COVID-19

29.07.2020
więcej o List Prodziekana ds dydaktycznych WSMiP UJ do Pracowników, Studentów i Doktorantów Wydziału w związku z ukazaniem się Komunikatu nr 16 Prorektora UJ ds polityki kadrowej i finansowej oraz Prorektora UJ ds dydaktyki z 28 lipca 2020 roku na temat formy zajęć w pierwszym semestrze roku akademickiego 2020/2021.

27.07.2020
więcej o O nastrojach społecznych w Polsce po wyborach prezydenckich z dr. Marcinem Galentem z Instytutu Europeistyki rozmawia Jacek Pawlicki z tygodnika "Newsweek"