Spotkanie doktorantów WSMiP UJ z władzami dziekańskimi

W imieniu Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ Prof. dr. hab. Bogdana Szlachty serdecznie zapraszamy doktorantów naszego wydziału na spotkanie z władzami dziekańskimi, które odbędzie się 6 czerwca br. (poniedziałek) w godz. 16-18 w Auditorium Maximum UJ (sala wystawowa A)

ZMIANA SALI: Wykład otwarty płk dr hab. Dariusza Kozerawskiego, prof. AON pt. "Polskie kontyngenty wojskowe w stabilizowaniu państw upadłych - przypadek afgański"

Zapraszamy na wykład otwarty płk dr hab. Dariusza Kozerawskiego, prof. AON pt. "Polskie kontyngenty wojskowe w stabilizowaniu państw upadłych - przypadek afgański". Płk dr hab. D. Kozerawski, prof. AON jest kierownikiem Katedry Strategii i Geostrategii Akademii Obrony Narodowej i uczestnikiem misji w Bośni, Afganistanie i Iraku

Wykład przewodniczącego The American Studies Network, prof. Detlefa Junkera: "The Widening Atlantic - Market Gap - War Gap - God Gap"

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ oraz TransAtlantic Studies mają przyjemność zaprosić na wykład prof Detlefa Junkera - założyciela i dyrektora Heidelberg Center for American Studies, przewodniczącego The American Studies Network: "The Widening Atlantic - Market Gap - War Gap - God Gap"

Spotkanie z Dyrektorem Generalnym BP w Polsce pt. Ścieżki kariery zawodowej w korporacji na przykładzie BP

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Biuro Karier UJ zapraszają serdecznie na spotkanie z Dyrektorem Generalnym BP w Polsce, Bogdanem Kucharskim pt. Zarządzanie rozwojem pracowników w BP. Termin: 6 czerwca 2011 r., godz. 14.00. Miejsce: Auditorium Maxium UJ, ul. Krupnicza 33, Sala Wystawowa.

Spotkanie promujące studia II stopnia europeistyki specjalność „Wiedza o Holokauście i Totalitaryzmach"

Centrum Badań Holokaustu UJ oraz Instytut Europeistyki UJ zapraszają na spotkanie promujące studia II stopnia europeistyki specjalność „Wiedza o Holokauście i Totalitaryzmach". Gościem honorowym będzie Prof. dr hab. Wiesław Kozub-Ciembroniewicz (Przewodniczący Rady Naukowej CBH)