Aktualności

Nowe studia podyplomowe Wydziału w Londynie: „Polsko - brytyjskie partnerstwo strategiczne w UE i NATO"

W ostatnich latach obserwujemy wzrastającą rolę polsko-brytyjskich relacji ekonomicznych, kulturalnych, oraz politycznych i militarnych. Ścisłej współpracy w ramach NATO i UE, a także wzrastającej roli Polski

Debata: "Włochy w UE a sprawa polska"

Zapraszamy na spotkanie z dr. Federigą Bindi (Università degli Studi di Roma Tor Vergata), autorką książki "Italy and the European Union" ). Dyskusja o tym, dlaczego Włochy nie odgrywają w UE roli do jakiej pretendują, i jakie z tego można wysnuć wnioski dla Polski, odbędzie się 6 czerwca, początek o 16.30, w Sali Senackiej Collegium Novum przy ulicy Gołębiej 24 w Krakowie.

O demokracji bezpośredniej na UJ

Wykład Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina: „The Obama Administration Foreign Policy"

Uniwersytet Jagielloński oraz Ambasada USA w Warszawie i Konsulat Generalny USA w Krakowie zapraszają na spotkanie i wykład Ambasadora USA w Polsce LEE FEINSTEINA na temat stosunków transatlantyckich p.t. „The Obama Administration Foreign Policy"

Film promujący nowe studia na UJ: Wiedza o Holokauście i totalitaryzmach