Życzenia z okazji Świąt

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania serdeczne życzenia składają wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych członkowie kolegium dziekańskiego
wykład

Wykład Carmen Brandt z Martin Luther University Halle-Wittenberg oraz Nasimula Ahsana, głównego rzecznika INCIDIN, bagladeskiej organizacji badawczo-pomocowej

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zapraszają na piąte i szóste spotkanie w ramach cyklu wykładów Azja Południowa: Wyzwania i perspektywy (South Asia – Challenges & Perspectives)

How to build an IR theory? - I Warsztaty PTSM

W dniach 18-19 września PTSM Oddział Warszawa oraz ISM UW organizują prestiżowy warsztat dla młodych doktorów i doktorantów zatytułowany "How to build an IR theory". Warsztat poprowadzi profesor Aarhus University w Danii Knud Erik Jorgensen, wybitny znawca teorii stosunków międzynarodowych i autor znanych na świecie publikacji (w tym pracy "International Relations Theory").

Dni kultury tureckiej

Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zaprasza na DNI KULTURY TURECKIEJ, które będą miały miejsce w dniach 20 i 21 marca 2012r.
wykład

Wykład dyr. Instytutu Teorii Politycznej na American University w Waszyngtonie, prof. Alana Levine'a

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ ma zaszczyt zaprosić na wykład prof. Alana Levine'a, dyrektora Instytutu Teorii Politycznej na American University w Waszyngtonie pod tytułem: The Idea of America in European political thought: 1492 - 9/11