News and events

Nowe studia: MA in Security and Development

22.02.2018
Uniwersytet Jagielloński uruchamia pierwszą edycję anglojęzycznych studiów magisterskich dotyczących międzynarodowego bezpieczeństwa i rozwoju, finansowane dla studentów przyjętych w roku 2018/2019 z grantu NCBR.
więcej o Nowe studia: MA in Security and Development

Dr Tomasz Pugacewicz otrzymał grant w ramach 13. edycji konkursów NCN

20.03.2018
Informujemy, że w ramach 13. edycji konkursu Narodowego Centrum Nauki w Krakowie, przeznaczonego dla osób rozpoczynających karierę naukową i posiadających już stopień naukowy doktora (konkurs SONATA), grantem został nagrodzony dr Tomasz Pugacewicz – pracownik naszego Wydziału. Wyróżniony projekt nosi tytuł "Między centrum a peryferiami. Koncepcje teoretyczne Ludwika Ehrlicha na tle anglosaskiej nauki o stosunkach międzynarodowych w pierwszej połowie XX wieku".
więcej o Dr Tomasz Pugacewicz otrzymał grant w ramach 13. edycji konkursów NCN

16.02.2018
więcej o Dysertacja doktorska dr Joanny Mormul uznana przez PTNP za najlepszą pracę doktorską 2016 roku

Nowe analizy i komentarze Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ