Spotkanie z Interesariuszami WSMiP

24.02.2013
12 lutego 2013 roku w sali konferencyjnej Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się spotkanie interesariuszy Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. W zebraniu udział wzięli przedstawiciele: VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Instytutu Studiów Strategicznych, Konsulatu Generalnego USA w Krakowie, Dowództwa Wojsk Specjalnych, Fundacji Instytutu Studiów Wschodnich, Izby Celnej w Krakowie, Stowarzyszenia Animacji Kultury Pogranicza „Folkowisko", Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce.

Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Komitetu Doradczego Obserwatorium Think Tanków z siedzibą w Paryżu

17.02.2013
Dr hab. Artur Gruszczak z Katedry Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej INPiSM został członkiem Komitetu Doradczego (Conseil d'orientation) międzynarodowego stowarzyszenia "Observatoire des think tanks", działającego od 2006 r. w Paryżu.

Podział dotacji statutowej dla doktorantów WSMiP UJ

17.01.2013
Uprzejmie informujemy, że w dniach 18.01-08.02.2013 trwa nadzwyczajny nabór wniosków o przyznanie środków w ramach dotacji na działalność statutową na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich na WSMiP

Książka dr. Kwiecińskiego rekomendowana przez stowarzyszenie FIPRESCI w ramach projektu "Best Books on Film"