Nowości wydawnicze

Polskie studia wywiadowcze. Stan i perspektywy badań - nowa publikacja pracowników naszego Wydziału

14.02.2024
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarnia Akademicka ukazała się nowa publikacja autorstwa Artura Gruszczaka, Arkadiusza Lewandowskiego i Arkadiusza Nyzio, pt.: "Polskie studia wywiadowcze. Stan i perspektywy badań"

„Personal enemies, conceptual friends. Karl Loewenstein and Carl Schmitt on self-destructive legalism” - nowy artykuł pracownika naszego Wydziału

09.01.2024
Informujemy, że w czasopiśmie „Journal of Political Ideologies” ukazał się artykuł dr. hab. Arkadiusza Górnisiewicza, pracownika Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych pt. „Personal enemies, conceptual friends. Karl Loewenstein and Carl Schmitt on self-destructive legalism”.

VIII/2023 anglojęzyczny, „numer specjalny” czasopisma "Teoria Polityki"

14.12.2023

The System Reform of the Economic and Monetary Union (2010–2022). Dynamics – Successes – Failures - nowa monografia autorstwa pracownika naszego Wydziału

12.09.2023
Z wielką przyjemnością informujemy, że w renomowanym wydawnictwie Peter Lang Publishing ukazała się monografia Prof. dr. hab. Janusza Węca pt. The System Reform of the Economic and Monetary Union (2010–2022). Dynamics – Successes – Failures, Lausanne-Berlin-Bruxelles-Chennai-New York-Oxford 2023.

Uwarunkowania i rozwój Partnerstwa Wschodniego - aspekty polityczne, gospodarcze i społeczne - nowa książka pod redakcją pracownika naszego Wydziału

18.07.2023
Informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarnia Akademicka ukazała się książka pod redakcją Piotra Bajora pt.: "Uwarunkowania i rozwój Partnerstwa Wschodniego - aspekty polityczne, gospodarcze i społeczne" będąca rezultatem prac studenckiego zespołu badawczego