Nowości wydawnicze

Nowy numer czasopisma "Teoria Polityki"

18.09.2021
Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się V numer międzynarodowego czasopisma TEORIA POLITYKI. Jednostką odpowiedzialną za numer był Zakład Teorii Polityki Uniwersytetu Gdańskiego.

Europejskie partie polityczne - nowa publikacja z rozdziałami autorstwa pracowników naszego Wydziału

08.09.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Sejmowego ukazała się monografia pt. "Europejskie partie polityczne" zawierającą rozdziały autorstwa dr Nataszy Styczyńskiej i Elodie Thevenin oraz dr hab. Beaty Kosowskiej-Gąstoł.

Bezpieczeństwo regionalne: węzłowe problemy i procesy - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

05.07.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka autorstwa Piotra Bajora pt. „Bezpieczeństwo regionalne: węzłowe problemy i procesy"

Quo vadis Euroazjo? W poszukiwaniu nowych dróg Partnerstwa - nowa publikacja pod współredakcją pracowniczki naszego Wydziału