Nowości wydawnicze

Civil-Military Cooperation in International Interventions. The Role of Soldiers - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

05.04.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Routledge ukazała się monografia pt. „Civil-Military Cooperation in International Interventions. The Role of Soldiers” autorstwa Agaty Mazurkiewicz.

Nowa książka dr. hab. Piotra Borowca, prof. UJ pt. An Abandoned Past: The End of Post-Communism in Poland

23.03.2022
Monografia Piotra Borowca pt. An Abandoned Past: The End of Post-Communism in Poland została wydana przez Wydawnictwo Peter Lang w serii „Studies in Political Transition”, której opiekunem jest prof. Klaus Bachmann.

Kraj Srebrnej Rzeki. Argentyna od spotkania światów do czasów współczesnych - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

21.02.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Universitas ukazała się publikacja pt.: „Kraj Srebrnej Rzeki. Argentyna od spotkania światów do czasów współczesnych” autorstwa Magdaleny Lisińskiej. Książka wydana została w serii „Studia Latynoamerykańskie Uniwersytetu Jagiellońskiego”.

Identifying Security Logics in the EU Policy Discourse: The “Migration Crisis” and the EU - nowa publikacja pracownika naszego Wydziału

16.02.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Springer ukazała się publikacja pt.: Identifying Security Logics in the EU Policy Discourse: The “Migration Crisis” and the EU autorstwa Macieja Stępki.

Samorządy miejskie wobec sektora kultury w czasach kryzysu pandemicznego - nowa publikacja pracowniczek naszego Wydziału

31.01.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Attyka ukazała się publikacja pt. „Samorządy miejskie wobec sektora kultury w czasach kryzysu pandemicznego” autorstwa Kingi Anny Gajdy, Bożeny Gierat – Bieroń i Joanny Szulborskiej – Łukaszewicz.